Školska natjecanja

Međužupanijsko natjecanje: Vodoinstalater i Instalater grijanja i klimatizacije

0 724

B I L T E N

12. MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE UČENIKA U ZANIMANJIMA:

Instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater

 DOWNLOAD – BILTEN!

 PROGRAM

9:00 Otvaranje natjecanja – Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška

10:00 Program natjecanja:

1. Vodoinstalateri
10:00 – 11:00 Rješavanje testa znanja
11:00 – 12:00 Ocjenjivanje testa znanja
11:00 – 13:00 Izrada praktičnog zadatka
13:00 – 14:00 Ocjenjivanje praktičnog zadatka

2. Instalateri grijanja i klimatizacije
10:00 – 11:00 Rješavanje testa znanja
11:00 – 12:00 Ocjenjivanje testa znanja
11:00 – 13:00 Izrada praktičnog zadatka
13:00 – 14:00 Ocjenjivanje praktičnog zadatka

10:00 – 12:00 Razgovori o zanimanju Instalater kućnih instalacija

13:00 Slobodno vrijeme

15:00 Podjela priznanja i zatvaranje natjecanja – Ručak

Predsjednik Državnog povjerenstva: Mijo Matošević, prof.

REZULTATI

Rezultati međužupanijskog natjecanja učenika u zanimanjima instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater i

Ukupni rezultati: Instalater grijanja i klimatizacije

Instalateri grijanja i klimatizacije:

 Rbr  Škola Ime i prezime učenika Ime i prezime mentora

1.

Industrijsko-obrtnička škola

Virovitica

Stjepan Ibriks

Luka Vargović

Igor Koletić

2.

 Industrijs   Industrijsko-obrtnička škola

Nova Gradiška

Ivan Pavlić

Matija Stanić

Damir Kudra

3.

Industrijsko-obrtnička škola

Slatina

Antonio Dudović

Jurica Štiglec

Ranko Čučković

4.

Industrijsk   Industrijsko-obrtnička škola

Slavonski Brod

Luka Krajnović

Ivan Pranjić

Antun Đurić

5.

Strojarska tehnička škola

Osijek

Marin Jaman

Andrija Keškić

Ivan Komušanac

Ukupni rezultati: Vodoinstalateri

Vodoinstalateri:

 Rbr  Škola  Ime i prezime učenika Ime i prezime mentora

1.

 Industrijsko-obrtnička škola

Slatina

Bojan Đekić

Kristijan Vuković

Ernest Balta

2.

Industrijsko-obrtnička škola

Nova Gradiška

Mladen Grgić

Filip Hujber

Mladen Manda

3.

Industrijsko-obrtnička škola

Slavonski Brod

Matej Gavranić

Slaven Vukičević

Antun Labavić

Prvoplasirane ekipe su se plasirale na Državno natjecanje u Zagrebu.

Kalendar

listopad 2018
P U S Č P S N
« ruj.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Zadnje vijesti

Info

Industrijsko-obrtnička škola
Ljudevita Gaja 22
35 400 Nova Gradiška

E-mail: skola@iosng.hr
Tel: 035/361-459, 035/362-695
Fax: 035/362-696