Djelatnici škole

  1. Nastavno osoblje
Prezime i ime Zvanje
1. Matošević Mijo Prof. mehaničke tehnologije
2. Brlić-Trnka M. Prof. pedagogije
3. Šerić N.. Prof. hrvatskog jezika i književnosti
4. Sremac-Kit D. Prof. hrvatskog jezika i književnost
5. Pecarić K. Prof. hrvatskog jezika i književnost
6. Trinc Josipa Prof. hrvatskog jezika i književnost
7.Vukšić J. Prof. hrv. Jezika i književ. i povijesti
9. Medvedović Lj./ Profesor engleskog jezika
10.Vujković-Lamić G. Profesor engleskog jezika
11. Borjanić H. Profesor njemačkog jezika
12. Kumić S. Profesor njemačkog jez. i filozofije
13. Vuk K. Profesor
14. Jandričić-Arić J. Vjeroučitelj
15. Vlaović T. Profesor TZK
16. Fijačko G. Profesor TZK
17. Tomić V. Dipl. inž. strojarstva
18. Falica D. Dipl. inž. strojarstva
19. Mutnjaković I. Dipl. inž. strojarstva
20. Klaić D. Inž. strojarstva
21. Bezak Ž. Dipl. inž. strojarstva
22. Kurjaković Z. Dipl. inž. strojarstva
23. Minić N. V. stupanj specijalista – strojobravar
24. Boroš Z. V. stupanj specijalista – tokar
25. Kudra D. Majstorski ispit – majstor vodovoda, grijanja i klimatizacije
26. Matošević Mi. Majstorski ispit – majstor strojobravar
27. Matošević Ma. Majstorski ispit – majstor strojobravar
29. Gelemanović M. Tehničar drvne struke
30. Nikiforov G. Dipl. inž. tekstilne struke
31. Kekez Dragica Dipl. inž. tekstilne struke
32. Barić Ceca Profesor matematike
33. Augustin Brkić I. Dipl. ekonomist
34. Rajković R. N. Dipl. ekonomist
35. Brkić K. Dipl. ekonomist
36. Šifner D. Dipl. ekonomist
37. Pejanić Jo. V. stupanj specijalista – kuhar
38. Pejanić Je. Majstorski ispit – majstor kuhar
39. Kovačić B. V. stupanj specijalista – konobar
40. Mandić Stjepan Majstorski ispit – majstor natkonobar
41. Vlainić D. Majstorski ispit – majstor kuhar
42. Curić Irena Majstorski ispit – majstor kuhar
43. Blažević M. Dipl. inž.
44. Margetić V. Dipl. inž.
45. Štirba N. Profesor defektologije
46. Radivojević S. Profesor geografije
47. Velić N. Inž. tekstilne struke
50. Stjepan Laktić Dipl.inž. elektrotehnike
51. Savi Maja

 

Administrativno-tehničko osoblje

Prezime i ime Zvanjestručna sprema
1.Čižmešija M. VSS
2. Hace A. VŠS
3. Šugh Z. SSS
5. Vlaović D. SSS
7. Minić B. SSS
8. Jurić M. NKV
9. Julijana Vidić NKV

 

Kalendar

listopad 2018
P U S Č P S N
« ruj.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Info

Industrijsko-obrtnička škola
Ljudevita Gaja 22
35 400 Nova Gradiška

E-mail: skola@iosng.hr
Tel: 035/361-459, 035/362-695
Fax: 035/362-696